Εξυπηρετηση Πελατων: +49 6187 92 96 11 info@reifen-wolf.de

ΟΜΑΔΑ

Η αγελη των λυκων

80 λύκοι εργάζονται καθημερινά για να σας προσφέρουν το καλύτερο και πιο αξιόπιστο σέρβις σε κορυφαίες τιμές. Θα θέλαμε να σας παρουσιάσουμε εδώ την αγέλη μας.

familie-alexander-wolf

Alexander Wolf

Διευθύνων σύμβουλος
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail wolf@reifen-wolf.de
familie-regina-wolf

Regina Wolf

Χρηματοοικονομικά και έλεγχοι. Πληρεξούσιος
Telefon +496187 92 96 31
E-Mail r.wolf@reifen-wolf.de
Pressekontakt-Verena-Wolf

Verena Wolf

Διευθυντής μάρκετινγκ
Telefon +496187 92 96 21
E-Mail v.wolf@reifen-wolf.de
verkauf-niko-taxidis

Nikolaos Taxidis

Διευθυντής εξαγωγών και Προϊστάμενος πωλήσεων. Πληρεξούσιος
Telefon +496187 92 96 12
Handy +49160 3610 040
E-Mail taxidis@reifen-wolf.de
verkauf-alexander-robus

Alexander Robus

Προϊστάμενος πωλήσεων. Διευθυντής εξαγωγών
Telefon +496187 92 96 41
Handy +49171 3095 915
E-Mail a.robus@reifen-wolf.de
Paul

Paul Kucki

Account Manager
Telefon +496187 92 96 17
Handy +49151 658 559 49
E-Mail kucki@reifen-wolf.de
Horst-Leichner

Horst Leichner

Account Manager
Handy +49171 5633425
E-Mail leichner@reifen-wolf.de
Nicklas-2

Nicklas Schmitt

Account Manager
Handy +49160 90635730
E-Mail schmitt@reifen-wolf.de
Slava

Slava Vladykin

Account Manager
Handy +49171 8197081
E-Mail vladykin@reifen-wolf.de
verkauf-jens-wassberg

Jens Wassberg

Διευθυντής εξαγωγών
Telefon +496187 92 96 16
Handy +49171 7582 402
E-Mail wassberg@reifen-wolf.de
KM

Karina Malešević

Βοηθός του CEO
Telefon +496187 92 96 13
E-Mail malesevic@reifen-wolf.de
IT-CT

Christian Trottnow

Einkauf
Telefon 06187 92 96 11
E-Mail trottnow@reifen-wolf.de
Yvonne-2

Yvonne Staubach

Einkauf
Telefon 06187 92 96 11
E-Mail staubach@reifen-wolf.de
kundendienst-christina-2

Christina Diakonidis-Marks

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
kundendienst-christian

Christian Fries

Προϊστάμενος Εισαγωγών / Εξαγωγών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
Astrid

Astrid Lotz

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
Jasmin

Jasmin Sörger

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
Daniel

Daniel Steigler

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
finanzen-christine-robus

Christine Koffler

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 40
E-Mail koffler@reifen-wolf.de
Finanzen-MN

Martina Neuhalfen

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 32
E-Mail neuhalfen@reifen-wolf.de
MS

Mario Schimm

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 56
E-Mail schimm@reifen-wolf.de
Finanzen-AT

Anke Imhof

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 43
E-Mail imhof@reifen-wolf.de

Η αγελη παραμενει ενωμενη

H Reifen Center Wolf είναι μια οικογενειακή επιχείρηση – βιώνουμε και αγαπάμε αυτή την οικογενειακή ατμόσφαιρα.

Aussendienst-team
25-Jahre-Jubiläumsfeier
woelfe
rcw-werksteam-800x600
Werksteam
reifen-center-wolf-2006
Eintracht Adler Attila zu Besuch
tag-des-handballs-800x600
Our website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.