Εξυπηρετηση Πελατων: +49 6187 92 96 11 info@reifen-wolf.de

ΟΜΑΔΑ

Η αγελη των λυκων

Πάνω από 100 λύκοι εργάζονται καθημερινά για να σας προσφέρουν το καλύτερο και πιο αξιόπιστο σέρβις σε κορυφαίες τιμές. Θα θέλαμε να σας παρουσιάσουμε εδώ την αγέλη μας.

familie-alexander-wolf

Alexander Wolf

Διευθύνων σύμβουλος
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail wolf@reifen-wolf.de
familie-regina-wolf

Regina Wolf

Εξουσιοδοτημένος αξιωματικός
Pressekontakt-Verena-Wolf

Verena Wolf

Διευθυντής μάρκετινγκ
ar02

Alexander Robus

διευθυντης
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
nt

Nikolaos Taxidis

Διευθυντής εξαγωγών και Προϊστάμενος πωλήσεων. Πληρεξούσιος
Telefon +496187 92 96 12
Handy +49160 3610 040
E-Mail taxidis@reifen-wolf.de
Slava

Slava Herrscher

Υπεύθυνος Πωλήσεων
Telefon +496187 92 96 78
Handy +49171 8197081
E-Mail herrscher@reifen-wolf.de
ah

Andreas Hertel

Υπεύθυνος Πωλήσεων
Telefon +496187 92 96 57
Handy +49160 90635730
E-Mail hertel@reifen-wolf.de
PK2

Paul Kucki

Υπεύθυνος Πωλήσεων
Telefon +496187 92 96 17
Handy +49151 658 559 49
E-Mail kucki@reifen-wolf.de
Horst-Leichner

Horst Leichner

Υπεύθυνος Πωλήσεων
Telefon +496187 92 96 49
Handy +49171 5633425
E-Mail leichner@reifen-wolf.de
mr

Merlin Reichard

Υπεύθυνος Πωλήσεων
Telefon +496187 92 96 35
Handy +49175 2908286
E-Mail reichard@reifen-wolf.de
sts_web3

Stefan Steding

Υπεύθυνος Πωλήσεων
Telefon +496187 92 96 74
Handy +49151 23648227
E-Mail steding@reifen-wolf.de
jw

Jens Wassberg

Διευθυντής εξαγωγών
Telefon +496187 92 96 16
Handy +49171 7582402
E-Mail wassberg@reifen-wolf.de
KM

Karina Malešević

Βοηθός του CEO
Telefon +496187 92 96 13
E-Mail malesevic@reifen-wolf.de
se

Simon Ebert

αγορά
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail ebert@reifen-wolf.de
IT-CT

Christian Trottnow

αγορά
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail trottnow@reifen-wolf.de
JSm_1

Julia Schmidt

Τμήμα αγορών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail schmidt@reifen-wolf.de
ys

Yvonne Staubach

αγορά
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail staubach@reifen-wolf.de
Christina

Christina Diakonidis-Marks

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
team-dummy

Candy Brown

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
mo2b

Maurice Opatz

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών / μαθητευόμενος
AP2

Alisa Pfeifer

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
Astrid

Astrid Schilling

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
JS

Julia Schönwetter

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
ns3b

Nathalie Sommer

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
Tina

Tina Seitz

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
mv

Marco Vest

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
pw1e

Philipp Witzke

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
SW_4

Stefan Wolff

Συνεργάτες τμήματος εξυπηρέτησης πελατών
Telefon +496187 92 96 11
E-Mail info@reifen-wolf.de
finanzen-christine-robus

Christine Koffler

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 40
E-Mail koffler@reifen-wolf.de
AD

Annika Davenport

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 45
E-Mail davenport@reifen-wolf.de
Finanzen-AT

Anke Imhof

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 43
E-Mail imhof@reifen-wolf.de
sj

Steffen Jaeger

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 73
E-Mail jeager@reifen-wolf.de
Finanzen-MN

Martina Neuhalfen

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 32
E-Mail neuhalfen@reifen-wolf.de
MS

Mario Schimm

Συνεργάτης τμήματος χρηματοοικονομικών
Telefon +496187 92 96 56
E-Mail schimm@reifen-wolf.de

Η αγελη παραμενει ενωμενη

H Reifen Center Wolf είναι μια οικογενειακή επιχείρηση – βιώνουμε και αγαπάμε αυτή την οικογενειακή ατμόσφαιρα.

AD-2020
25-Jahre-Jubiläumsfeier
woelfe
rcw-werksteam-800x600
Werksteam
reifen-center-wolf-2006
Eintracht Adler Attila zu Besuch
tag-des-handballs-800x600
Our website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.